KINGSTON USB microSD Reader

• je to dost krechke, som zvedavy do kedy to vydrží

čo som očakaval to som dostal

• , zakúpené v Alza.sk

• maličký
    • na opakované, pravidelné a časté používanie sa neopatrným ľuďom môže zdať málo robustný

vyhovuje, splnil očakávanie

Prevedenie
externé
Rozhranie
USB

Obsah pamäte Flash môžete zdieľať, publikovať, alebo tlačiť vďaka premosteniu medzery medzi zariadením s pamäťou Flash a počítačom. Rad čítačiekzapisovačiek kariet je ideálny na premostenie medzery medzi stolným alebo prenosným počítačom a zariadeniami kompatibilnými s pamäťou Flash. Čítačky kariet umožňujú nahrávanie a sťahovanie obsahu pamäte Flash s vyšším rýchlosťami ako váš fotoaparát, telefón alebo zariadenie PDA. čítačka microSDmicroSDHC kariet s USB konektorom malé rozmery: 32,98 x 15,3 x 7,66 mm rozhranie: USB a Plug&Play podporované systémy: Windows 2000 SP3 a vyšší, WinXP SP1 a vyšší, Windows Vista, Mac OS 10.x a vyšší farba: čierna

• funkcne
    • male