i-Tec USB2ALLI

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• potreboval som strieborné prevedenie

splnil svoj účel

• , zakúpené v Qcomp

Vymenitelny predny panel, rozne typy kariet, aj mikro...

• , zakúpené v PC Ellano.sk

• lacný
    • funguje
    • v prvý deň nenačítal moju 8GB MicroSDHC kartu z mobilu (skúšal som viackrát), teraz však zrazu funguje bez problémov

Objednal som ju pretože bola lacná, vo farbe mojej skrinky (čierna) a číta aj MicroSD formát.

Momentálne všetko funguje ako má, ale prvý deň mi nechcela načítať moju 8GB microSDHC kartu. Neviem čo sa stalo, skúšal som to vtedy viackrát. Je možné že bol potrebný reštart, ale SD kartu načítalo aj bez neho.

Prevedenie
externé
Rozhranie
USB
Rýchlosť prenosu dát
480 Mb/s

• Výrobca: iTec
  • Trieda produktu: Čítačky pamäťových kariet, adaptéry
  • Typ pamäte: CompactFlash, CompactFlash II, MultiMediaCard, SecureDigital, SecureDigital Card High-Capacity (SDHC), Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo, xD-Picture Card, RS MultiMedia Card, mini SecureDigital, MultiMediaCard Mobile, MultiMediaCard Plus, SmartMedia, IBM MicroDrive, SecureDigital Card eXtended Capacity (SDXC), Micro SecureDigital (microSD), Micro SecureDigital Card eXtended Capacity (microSDXC), Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC), Memory Stick Micro (M2)
  • Externé rozhranie: USB 2.0
  • Prenosová rýchlosť dát: 480 Mb/s
  • Farba: Hliník
  • Doplňujúce informácie: kryt z hliníku
  • Šírka: 56 mm
  • Hĺbka: 100 mm
  • Výška: 18 mm
  • Čistá hmotnosť: 0.075 kg

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• potreboval som strieborné prevedenie

splnil svoj účel

• , zakúpené v Qcomp

Vymenitelny predny panel, rozne typy kariet, aj mikro...

• , zakúpené v PC Ellano.sk

• lacný