Akasa AK-ICR-17

Garantovaný nákup z EKO TONER s.r.o.

Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 11 961 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €100 % • 46 recenziíĎalšie informácie

SD
MMC
Memory Stick

• , zakúpené v Atečko.sk

• all-in-one panel - vsetko v jednom - nepotrebujem uz externu citacku na pamatove karty, nepotrebujem pchat USB kluc kdesi dozadu alebo mat vytiahnuty dopredu predlzovaci USB kabel
    • SATA - akonahle je pripojeny SATA, jeden z dvoch internych HDD mi vobec nenajde !
    • PODSVIETENIE - nebolo by na skodu - s MicroSD kartou sa clovek tazko trafi do prislusneho portu, najma za tmy (nemam v umysle riesit osvetlenie externymi ledkami...brr)
    • USB3.0 - ak nemate na zakladnej doske USB3.0, potom ani na tomto paneli ho mat nebudete, nakolko tento panel je iba o tom, ze sustredi vsetky spomenute pripojenia na celny panel skrinky (ak chcete mat aj USB3.0, potom je potrebne dokupit rozsirujucu kartu do PCIe a na nu potom napojit tieto porty...

Uz dlhsie som nad tymto panelom rozmyslal, chcel som ho najma kvoli castemu pouzivaniu pamatovych kariet a USB zariadeni (kluce, ext.hdd, scanner, printer; audio konektory takmer vobec nepouzivam, takze tento model vyhovoval). Co sa tyka prevedenia, kvalita je vyhovujuca, vsetky casti su pekne zoskrutkovane, konektory sedia na svojich miestach.
    Velkym sklamanim bolo, ked som pri instalacii zistil, ze USB3.0 je vlastne len predlzenim - kedze ja na zakl.doske nemam zabudovane USB3.0, musel som pouzit rozsirujucu PCIe kartu, ktoru som chcel pouzit uplne inde.
    Dalsia vec, ktora ma neprijemne prekvapila, je pripojenie SATA, ktore ked som pripojil na zakl.dosku, po zapnuti PC som zistil, ze mi nenaslo jeden interny HDD (samozrejme som viackrat skontroloval, ci mam vsetko spravne pripojene).

Vzhladom na spomenute veci, ktore mimochodom nikde spomenute nie su, si myslim, ze cena za tento panel je dost prehnana. No zaroven mozem povedat, ze ako front-panel v tejto podobe je to vyborna vecicka na doplnenie pocitaca o najcastejsie pouzivane porty.

Prevedenie
interné
Rozhranie
USB
SD
MMC
Memory Stick

Čítačka pamäťových kariet značky Akasa, pripojenie k počítaču cez interný konektor USB 2.0, USB 3.0, SATA a 4-pin PSU. Je vybavený piatimi slotmi pre pamäťové karty a externý USB 2.0, USB 3.0 a eSATA. Maximálna prenosová rýchlosť je 5 Gb / s pre USB 3.0. základné informácie ďalšie

Určené pre montáž do vreciek 3,5 palca

Má 5 pamäťové karty sloty